Biustonosz formowany na fiszbinach Chantelle Marilyn biały C93790
Formowany biustonosz Chantelle Marilyn w kolorze białym łączy kobiecą estetykę z absolutnym komfortem. Miękkie miski zapewniają idealną niewidoczność pod ubraniem, modelując biust naturalnie dzięki kryjącemu i formowanemu krojowi.
Ten model wyróżnia się kobiecymi tkaninami i subtelnie perforowaną siatką graficzną, która nadaje nowoczesnego i eleganckiego charakteru. Mostek ozdobiony jest elastyczną koronką kwiatową i delikatną biżuterią w kształcie złotej kropli, która podnosi postrzeganą wartość odzieży i podkreśla dekolt z wyrafinowaniem.
Konstrukcja biustonosza została zaprojektowana na co dzień: tkaniny i wykończenia są szczególnie miękkie, zapewniając większy komfort nawet podczas długiego noszenia. Konstrukcja tyłu oferuje efekt płaskich pleców, idealny do uzyskania gładkiego wykończenia pod T-shirtami i dopasowanymi ubraniami.
Jeśli szukasz białego biustonosza niewidocznego pod ubraniem, z detalami koronkowymi i wygodnym podtrzymaniem, Chantelle Marilyn to idealny wybór, aby połączyć styl, podparcie i komfort.
- Miękkie, formowane miski zapewniające niewidoczność pod ubraniem.
- Perforowana siatka graficzna dla nowoczesnego i kobiecego wyglądu.
- Na środku elastyczna koronka kwiatowa z biżuterią w kształcie złotej kropli.
- Miękkie tkaniny i wykończenia dla większego codziennego komfortu.
- Efekt płaskich pleców dla gładkiego wykończenia pod dopasowanymi ubraniami.
Skład materiałowy
- Koronka: 89% poliamid, 11% elastan.
- Koronka na środku: 90% poliamid, 10% elastan.
- Siatka: 72% poliamid, 28% elastan.
- Podszewka siatki: 100% poliamid.
- Materiał miski z siatki: 100% poliester.
-
UsztywnienieMiękkie miseczki formowane
-
MiseczkaPełne krycie
-
FiszbinyZ fiszbinami
-
MarkaChantelle
-
RodzajBiustonosz formowany
-
KolorBiały
-
PlecyEfekt gładkich pleców
-
DetalElastyczna koronka z motywem kwiatowym i złota aplikacja w kształcie kropli na środku
-
Materiał koronki89% poliamid, 11% elastan
-
Materiał siateczki72% poliamid, 28% elastan
-
Materiał siateczki miski100% poliester
-
Materiał koronki z przodu90% poliamid, 10% elastan
-
Materiał: siatka podszewki100% poliamid
Twoje płatności są zawsze chronione
Szybka dostawa na terenie całej Hiszpanii
Łatwe wymiany i zwroty
Komentarze (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane